Amazon Sales Ranglijst

In het verleden gebruikten we de Best Seller Rank om te controleren of er vraag was naar een product of niet. Omdat sommige categorieën meer producten hebben dan andere, moesten we dan de BSR controleren in een Amazon Sales Rank Chart.

DEZE METHODE IS VEROUDERD

Zoals je je kunt voorstellen, kan deze methode je alleen een heel, heel ruw idee geven of er vraag is naar een product of niet. Gelukkig zijn er nu veel geavanceerdere tools op de markt die veel nauwkeuriger zijn in het inschatten van de vraag naar producten, FBA tools zoals: Jungle Scout & Helium 10.

CategoryTotal productsTop 1%Top 3%Top 5%Top 10%Top 25%
Appliances1.356.45313.56440.69367.822135.645339.113
Art, Crafts & Sewing5.984.65459.846179.539299.232598.4651.496.164
Automotive25.657.865256.578769.7351.282.8932.565.7876.414.466
Baby Products11.654.678116.546349.640582.7331.165.4682.913.670
Beauty & Personal Care3.875.84538.758116.275193.792387.585968.961
Books64.657.935646.5791.939.7383.232.8966.465.79416.164.484
Cell Phones & Accessories23.578.657235.786707.3591.178.9322.357.8665.894.664
Clothing, Shoe & Jewelry165.679.3671.656.7934.970.3818.283.96816.567.93741.419.842
Electronics38.657.987386.5791.159.7391.932.8993.865.7999.664.497
Grocery & Gourmet Food1.145.76511.45734.37257.288114.577286.441
Health & Household7.198.76571.987215.962359.938719.8771.799.691
Home & Kitchen89.765.987897.6592.692.9794.488.2998.976.59922.441.497
Industrial & Scientific20.749.738207.497622.4921.037.4862.074.9745.187.435
Musical Instruments768.6377.68623.05938.43176.864192.159
Office Products6.578.37565.783197.351328.918657.8381.644.594
Patio, Lawn & Garden3.976.64939.766119.299198.832397.665994.162
Pet Supplies1.547.65215.47646.42977.382154.765386.913
Software378.7363.78711.36218.93637.87494.684
Sports & Outdoors29.765.933297.659892.9771.488.2962.976.5937.441.483
Tools & Home Improvement17.562.874175.628526.886878.1431.756.2874.390.719
Toys & Games6.321.76563.217189.652316.088632.1771.580.441
Video Games486.8744.86814.60624.34348.687121.719

Amazon Sales Rank uitgelegd

Elk Amazon product krijgt een Best Sales Rank (BSR). Deze Sales Rank is te vinden onder Productinformatie op de Amazon listing:Amazon Best Seller RankDe ranking loopt van laag naar hoog. #1 is het best verkopende product in die categorie. Dit product heeft een Best Seller Rank van #143.744 in Kantoorartikelen. Dat betekent dat er 143.743 producten zijn die meer verkopen in deze categorie. Als we deze Best Seller Rank gebruiken met onze Amazon Sales Rank grafiek, kunnen we zien dat dit product in de top 1% (65.784 BSR) & top 5% (197.351 BSR) staat.

You May Also Like

About the Author: Garlic Press Seller

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *